Pierwszą na świecie operację oczu laserem przeprowadził w 1987 r. czołowy chirurg Theo Seiler. Od tego czasu ta naukowo uznana procedura jest stale rozwijana i doskonalona. W wielu badaniach potwierdzono wysoki wskaźnik powodzenia i szybki proces gojenia po operacji, a sama procedura medyczna została nawet dopuszczona dla użytku pilotów wojskowych odrzutowców i astronautów.

Najpowszechniejszą metodą laserowej chirurgii oczu jest LASIK lub Femto-LASIK, za pomocą której leczona jest większość naszych Pacjentów. Różne zabiegi laserem okulistycznym mają jedną wspólną cechę: laser o wysokiej precyzji nadaje rogówce nową formę, dzięki czemu można odzyskać bezbłędną ostrość widzenia.

adres:

SwissLaser (Horizon Plaza) ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa

telefon:

+48 221 201 690

Image module

Profesjonalne operacje laserem okulistycznym, które wykonujemy w SwissLaserbezpieczne, szybkie i bezbolesne. Zabiegi trwają 15-20 minut, a w ciągu kilku godzin do kilku dni Pacjenci odzyskują doskonałe widzenie. Poświęcamy ich indywidualnym wadom wzroku maksymalna uwagę i troskę.

Przed zabiegami oczy naszych Pacjentów są dokładnie badane, abyśmy mogli ustalić idealną dla nich metodę zabiegu. Stosowanie najnowszych urządzeń diagnostycznych i technologii laserowych, jest gwarancją, że zabieg jest przeprowadzany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, jakości i komfortu.

Metody laserowej korekcji wad wzroku

Metoda LASIK
Metoda polegająca na odsłanianiu rogówki za pomocą skalpela (mikrokeratomu), w celu usunięcia wady wzroku.
Metoda Femto-LASIK
FemtoLASIK to unowocześniona wersja metody LASIK klasycznej, w której cięcie rogówki odbywa się za pomocą wysokoprecyzyjnego lasera.
Metoda Trans-PRK
Metoda polegająca na usunięciu nabłonka i wymodelowanie górnej warstwy rogówki za pomocą lasera excimerowego.
Metoda LASEK/PRK
Usunięcie nabłonka i wymodelowanie tkanki rogówki przy wykorzystaniu precyzyjnego lasera excimerowego.
Metoda LASIK Wavefront
Metoda polegająca na usunięciu warstwy komórek za pomocą lasera excimerowego.
Metoda ReLEx SMILE
Za pomocą lasera femtosekundowego wyznacza się ilość tkanki do usunięcia w celu poprawy wzroku.