Zawsze innowacyjny sprzęt

W SwissLaser można być pewnym, że jest się w doświadczonych rękach międzynarodowych specjalistów z branży. Pozycja lidera wśród centrów chirurgii refrakcyjnej w Austrii i Szwajcarii, sprawiła, że niezwykle ważne jest dla nas zagwarantowanie nie tylko zadowolenia naszych Pacjentów, ale też zapewnienie im obsługi na poziomie znanym z prywatnych szwajcarskich klinik, a w szczególności dostępnych na rynku wiodących i sprawdzonych technologii.

W klinice SwissLaser dbamy o to, by nieustannie pogłębiać swoją wiedzę z zakresu okulistyki, chirurgii refrakcyjnej. Drugim filarem naszej działalności są innowacyjne technologie i autorskie rozwiązania.

Dzięki temu staramy się zapewnić Pacjentom komfortowy zabieg oraz zadowalające efekty końcowe leczenia. Do naszej codziennej pracy z Pacjentami wybieramy to, co najlepsze i sprawdzone na rynku: lasery i diagnostykę ostatniej generacji, lekarzy posiadających międzynarodowe doświadczenie, stosujących się do europejskich wytycznych chirurgii refrakcyjnej i najwyższej jakości obsługę.

 

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DOSTĘPNE NA RYNKU

Laser femtosekundowy

W SwissLaser używamy szwajcarskiego femtolasera Leonardo Da Vinci LDV Z4 firmy Ziemer, wiodącego szwajcarskiego producenta laserów femtosekundowych. Laser femtosekundowy jest laserem emitującym podczerwień i jest używany do nacinania rogówki i stworzenia tzw. „flapa” – płatka rogówki, który jest unoszony i po laserowaniu ponownie zamykany.

Istotnymi zaletami tego lasera są między innymi: wysoka częstotliwość (Mhz), niska energia impulsów (nJ) i niewielki obszar impulsów. Dzięki tym unikalnym właściwościom, możliwe stało się dalsze podnoszenie jakości i precyzji cięcia rogówki. Ta nowoczesna technologia została już wykorzystana w kilku milionach operacji.

Laser excimerowy

Laserem excimerowym (laserem ultrafioletowy) rogówka modelowana jest w ciągu kilku sekund. Posiadamy bardzo precyzyjny i technologicznie zaawansowany laser (high-tech-laser): Schwind AMARIS 1050 RS firmy Schwind jest laserem okulistycznym z grupy premium wśród laserów excimerowych chirurgii refrakcyjnej. Posiada niezwykle szybki siedmiowymiarowy system śledzenia oka 7D z kamerą wideo, która podczas laserowania monitoruje ruch oka bez opóźnienia czasowego. Dzięki Schwind AMARIS 1050 RS możliwe są zarówno zabiegi metodą Wavefront, jak i zabiegi spersonalizowane oparte o indywidualne dane rogówki (topo guided). Kombinacja wiodącego lasera excimerowego na świecie z wyjątkowo precyzyjnym systemem eye-tracking przyczyniają się do optymalnej poprawy jakości widzenia.

Zapisz się na niezobowiązująca wizytę i konsultację, na której dowiesz się, jak możemy poprawić Twój wzrok.

 

Zobacz jak się umówić

Zapisz się na niezobowiązująca wizytę i konsultację, na której dowiesz się, jak możemy poprawić Twój wzrok.

 

Zobacz jak się umówić

JESTEŚMY CENTRUM REFERENCYJNYM FIRMY SCHWIND

SwissLaser to laserowe centrum referencyjne firmy Schwind. Jesteśmy ekspertami z zakresu laserowej korekcji wzroku z międzynarodowym doświadczeniem. Korzystamy z nowoczesnych, certyfikowanych technologii, które pozwalają na dobre uwolnić się od okularów!

Nasza klinika SwissLaser intensywnie współpracuje naukowo z firmą Schwind. Dr Victor Derhartunian szkoli lekarzy na całym świecie w dziedzinie laserowej korekcji wzroku z wykorzystaniem wysoko zaawansowanych technologicznie urządzeń marki SCHWIND eye-tech-solutions.

map of europe with our clinics

POSIADAMY EUROPEJSKI POZIOM LECZENIA

Powstanie SwissLaser to powrót dr Victora Derhartuniana do swoich polskich korzeni – przeniesienie europejskiej wiedzy, doświadczenia, jakości i słynnej szwajcarskiej precyzji do naszego kraju, aby każdy Pacjent, który potrzebuje korekcji wzroku, otrzymał wszystko pod kątem technologii, wiedzy i opieki.

Naszym obecnym celem jest pogłębianie wiedzy w dziedzinie chirurgii refrakcyjnej, operacji soczewkowych i laserowych, tak, aby polscy Pacjenci mogli otrzymać leczenie na wysokim poziomie w tym zakresie.

Dr Victor Derhartunian otrzymał nagrodę Patients’ Choice Award 2018.

Zapisz się na niezobowiązująca wizytę i konsultację, na której dowiesz się, jak możemy poprawić Twój wzrok.

 

Zobacz jak się umówić