Kontakt

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące korekcji wzroku!

Laserowa korekcja wzroku to zaawansowany proces, który wymaga zastosowania specjalistycznej wiedzy, wieloletniego doświadczenia oraz najnowocześniejszych technologii. Klinika SwissLaser w Warszawie to miejsce tworzone przez zespół wykwalifikowanych lekarzy, którzy charakteryzują się wyrozumiałością i zaangażowaniem. Jeśli masz zatem jakieś wątpliwości lub pytania, nie wahaj się – skontaktuj się z nami! Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i udzielimy porad w wybranym zakresie.

adres:

SwissLaser (Horizon Plaza) ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa

telefon:

+48 221 201 690

Sprawdź aktualny cennik wszystkich dostępnych zabiegów w SwissLaser!

Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest SwissLaser sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wrzesińska 12/21, 03-713 Warszawa. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. W razie pytań prosimy o kontakt na: [email protected]


Umów wizytę!

Chcesz umówić się na konsultację? Potrzebujesz zasięgnąć profesjonalnej porady? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania lub wątpliwości związane z leczeniem wzroku. Zależy nam na zaufaniu i satysfakcji naszych Pacjentów, dlatego staramy się pozostawać z nimi w nieustannym kontakcie.

W SwissLaser kierujemy się najwyższymi standardami i pracujemy według niemieckich oraz szwajcarskich wytycznych – decydując się na leczenie w naszej klinice, zostajesz otoczony profesjonalną oraz kompleksową opieką. Zakres naszych usług obejmuje chirurgię refrakcyjną, leczenie zaćmy oraz stożka rogówki. Potwierdzeniem rzetelności pracy naszych lekarzy oraz zaufania ze strony naszych Pacjentów jest fakt, że szwajcarski oddział kliniki SwissLaser otrzymał liczne wyróżnienia, certyfikaty oraz nagrody.

Laserowa korekcja wzroku to sposób na podniesienie swojej sprawności i komfortu życia. W SwissLaser oferujemy najbardziej zaawansowane rozwiązania chirurgii laserowej w Polsce.