fbpx

O nas

SwissLaser to nowoczesna klinika laserowej korekcji wzroku w Warszawie. Nasza historia jest nierozerwalnie związana dr. Victorem Derhartunianem – polskim chirurgiem i wybitnym specjalistą o bogatym doświadczeniu i międzynarodowym uznaniu.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń do nas:

Warszawa: +48 221 201 690

Kraków: +48 123 833 360

Lub umów wizytę online:

Umów wizytę

Szwajcarska technologia i KNOW HOW w Polsce

Dr Victor Derhartunian - doświadcznony chirurg okulista

SwissLaser to nowoczesne kliniki laserowej korekcji wzroku w Krakowie i Warszawie. Nasza historia jest nierozerwalnie związana dr. Victorem Derhartunianem - polskim chirurgiem i wybitnym specjalistą o bogatym doświadczeniu i międzynarodowym uznaniu.

Dr Victor Derhartunian od 2012 roku z sukcesem prowadzi własną klinikę EyeLaser we Wiedniu (Austria), zaś od 2016 roku – Centrum Chirurgii Laserowej w Zurychu (Szwajcaria). Obie te placówki należą do wysoko ocenianych przez Pacjentów klinik w tej części Europy, a wszystko to dzięki umiejętnemu wykorzystaniu innowacyjnych technologii i zastosowaniu absolutnie wysokich standardów w pracy z Pacjentami.

Międzynarodowe doświadczenie, nowoczesne urządzenia i wysoka jakość

Międzynarodowe doświadczenie, nowoczesne urządzenia i wysoka jakość teraz dostępna jest także w Polsce – w klinice SwissLaser w Warszawie i Krakowie!

Powstanie SwissLaser to powrót dr. Victora Derhartuniana do swoich polskich korzeni – przeniesienie europejskiej wiedzy, doświadczenia, jakości i słynnej szwajcarskiej precyzji do naszego kraju, aby każdy Pacjent, który potrzebuje korekcji wzroku, otrzymał wszystko pod kątem technologii, wiedzy i opieki. Naszym obecnym celem jest pogłębianie wiedzy w dziedzinie chirurgii refrakcyjnej, operacji soczewkowych i laserowych, tak, aby polscy Pacjenci mogli otrzymać leczenie na wysokim poziomie w tym zakresie.

Kim jest Dr Victor Derhartunian?

Zaufaj szwajcarskiej jakości i doświadczeniu

Nowoczesne lasery

Korzystamy z uznanych na świecie laserów: Schwind Amaris 1050 RS i Ziemer Leonardo Da Vinci LDV Z4 (2019 rok).

Wysoka jakość na światowym poziomie

Nasze kliniki w Warszawie, Krakowie, Zurychu i Wiedniu leczą wzrok tysięcy Europejczyków rocznie. Naszą przewagą jest wysoka jakość usługi na każdym etapie jej realizacji.

Centrum Referencyjne firmy Schwind

Nasza klinika jest Centrum Referencyjnym firmy SCHWIND eye-tech-solutions.

10 lat gwarancji

Dajemy do 10 lat gwarancji na laserową korekcję wzroku! Ewentualne poprawki są w cenie zabiegu.

Ekspert laserowej korekcji wzroku

Dr Derhartunian, pod którego kierownictwem działa nasza klinika, studiował na wiodących uniwersytetach w Niemczech i Szwajcarii.

Olbrzymie doświadczenie

Wieloletnia praktyka dr. Derhartuniana w prywatnych klinikach szwajcarskich przekłada się na sprawne działanie całego zespołu.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować nowoczesne i zaawansowane rozwiązania chirurgii laserowej w Polsce!

Centrum SwissLaser to nowoczesna chirurgia na bardzo wysokim poziomie technologicznym i medycznym. Naszym celem jest trwała poprawa jakości życia pacjentów oraz zapewnienie im możliwie najlepszej opieki i leczenia na wszystkich etapach. Zależy nam na spełnieniu wysokich wymagań w zakresie jakości, bezpieczeństwa i wiedzy specjalistycznej. Łączymy niemiecką technologię, szwajcarską precyzję, europejski know-how i polską gościnność.

Z nami zobaczysz świat wyraźniej: SwissLaser to nowoczesna praktyka okulistyki laserowej, która do tej pory, jako klinika EyeLaser, zdobywała uznanie wśród austriackich i szwajcarskich Pacjentów. Nasz sukces zawdzięczamy trosce o maksymalną precyzję, bezpieczeństwo i życzliwość wobec Pacjenta przed, w trakcie i po zabiegu.

W ciągu ostatnich lat, w naszych klinikach, przeprowadziliśmy ponad 15000 operacji zakończonych sukcesem. Doświadczeni chirurdzy, wykwalifikowane pielęgniarki, doświadczeni optycy i pomocny personel dbają o sprawny przebieg całego leczenia. Począwszy od pierwszej konsultacji, do kontroli po zabiegu nawet po kilku latach – zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów są zawsze w centrum uwagi.

Naszym celem nie jest przyjęcie jak największej liczby Pacjentów – zamiast tego chcemy zaoferować profesjonalną konsultację i spersonalizowane leczenie. Pełni entuzjazmu każdego dnia wykonujemy naszą pracę – cieszymy się, że możemy dać ludziom możliwość doskonałego widzenia i komfort uwolnienia się od okularów.

Z cierpliwością i kompleksowo odpowiadamy na powtarzające się pytania – w całej sprawie chodzi przecież o wzrok naszych Pacjentów, a my chcemy, aby zrozumieli oni metody i przebieg operacji oraz czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie. Bez względu na to, czy jest to 5 minut czy 5 lat po operacji – jesteśmy zawsze do dyspozycji, poświęcamy czas na wyjaśnienie pytań i wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu z nami. U nas będziesz w dobrych rękach!

Posiadamy Europejski poziom leczenia

Powstanie SwissLaser to powrót dr Victora Derhartuniana do swoich polskich korzeni – przeniesienie europejskiej wiedzy, doświadczenia, jakości i słynnej szwajcarskiej precyzji do naszego kraju, aby każdy Pacjent, który potrzebuje korekcji wzroku, otrzymał wszystko pod kątem technologii, wiedzy i opieki.

Naszym obecnym celem jest pogłębianie wiedzy w dziedzinie chirurgii refrakcyjnej, operacji soczewkowych i laserowych, tak, aby polscy Pacjenci mogli otrzymać leczenie na wysokim poziomie w tym zakresie.

Dr Victor Derhartunian otrzymał nagrodę Patients’ Choice Award 2018.

Lokalizacje kliniki okulistycznej SwissLaser

Jesteśmy centrum referencyjnym firmy Schwind

SwissLaser to laserowe centrum referencyjne firmy Schwind. Jesteśmy ekspertami z zakresu laserowej korekcji wzroku z międzynarodowym doświadczeniem. Korzystamy z nowoczesnych, certyfikowanych technologii, które pozwalają na dobre uwolnić się od okularów!

Nasza klinika SwissLaser intensywnie współpracuje naukowo z firmą Schwind. Dr Victor Derhartunian szkoli lekarzy na całym świecie w dziedzinie laserowej korekcji wzroku z wykorzystaniem wysoko zaawansowanych technologicznie urządzeń marki SCHWIND eye-tech-solutions.

Nasze lokalizacje

SwissLaser - budynek

SwissLaser sp. z o. o.
ul. Kolejowa 1, 01-217 Warszawa

SwissLaser - budynek

SwissLaser Kraków sp. z o. o.
ul. Kluczborska 15/U3, 31-271 Kraków