O nas

Oddział szwajcarskiej kliniki w Warszawie
Image module

SwissLaser – szwajcarska technologia i KNOW HOW w Polsce

SwissLaser to nowoczesna klinika laserowej korekcji wzroku w Warszawie. Nasza historia jest nierozerwalnie związana dr. Victorem Derhartunianem - polskim chirurgiem i wybitnym specjalistą o bogatym doświadczeniu i międzynarodowym uznaniu.

Dr Victor Derhartunian od 2012 roku z sukcesem prowadzi własną klinikę EyeLaser we Wiedniu (Austria), zaś od 2016 roku – Centrum Chirurgii Laserowej w Zurychu (Szwajcaria). Obie te placówki należą do wysoko ocenianych przez Pacjentów klinik w tej części Europy, a wszystko to dzięki umiejętnemu wykorzystaniu innowacyjnych technologii i zastosowaniu absolutnie wysokich standardów w pracy z Pacjentami.

Międzynarodowe doświadczenie, nowoczesne urządzenia i wysoka jakość teraz dostępna jest także w Polsce – w klinice SwissLaser w Warszawie!

Powstanie SwissLaser to powrót dr. Victora Derhartuniana do swoich polskich korzeni – przeniesienie europejskiej wiedzy, doświadczenia, jakości i słynnej szwajcarskiej precyzji do naszego kraju, aby każdy Pacjent, który potrzebuje korekcji wzroku, otrzymał wszystko co najlepsze pod kątem technologii, wiedzy i opieki. Naszym obecnym celem jest pogłębianie wiedzy w dziedzinie chirurgii refrakcyjnej, operacji soczewkowych i laserowych, tak, aby polscy Pacjenci mogli otrzymać leczenie na wysokim poziomie w tym zakresie.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować najbardziej zaawansowane rozwiązania chirurgii laserowej w Polsce!
Centrum SwissLaser to nowoczesna chirurgia na najwyższym poziomie technologicznym i medycznym. Naszym celem jest trwała poprawa jakości życia pacjentów oraz zapewnienie im możliwie najlepszej opieki i leczenia na wszystkich etapach. Zależy nam na spełnieniu najwyższych wymagań w zakresie jakości, bezpieczeństwa i wiedzy specjalistycznej. Łączymy niemiecką technologię, szwajcarską precyzję, europejski know-how i polską gościnność.

Z nami zobaczysz świat wyraźniej: SwissLaser to nowoczesna praktyka okulistyki laserowej, która do tej pory, jako klinika EyeLaser, zdobywała uznanie wśród austriackich i szwajcarskich Pacjentów. Nasz sukces zawdzięczamy trosce o maksymalną precyzję, bezpieczeństwo i życzliwość wobec Pacjenta przed, w trakcie i po zabiegu.

W ciągu ostatnich lat, w naszych klinikach, przeprowadziliśmy ponad 15000 operacji zakończonych sukcesem. Doświadczeni chirurdzy, wykwalifikowane pielęgniarki, doświadczeni optycy i pomocny personel dbają o sprawny przebieg całego leczenia. Począwszy od pierwszej konsultacji, do kontroli po zabiegu nawet po kilku latach – zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów są zawsze w centrum uwagi.

Naszym celem nie jest przyjęcie jak największej liczby Pacjentów – zamiast tego chcemy zaoferować profesjonalną konsultację i spersonalizowane leczenie. Pełni entuzjazmu każdego dnia wykonujemy naszą pracę – cieszymy się, że możemy dać ludziom możliwość doskonałego widzenia i komfort uwolnienia się od okularów.

Z cierpliwością i kompleksowo odpowiadamy na powtarzające się pytania – w całej sprawie chodzi przecież o wzrok naszych Pacjentów, a my chcemy, aby zrozumieli oni metody i przebieg operacji oraz czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie. Bez względu na to, czy jest to 5 minut czy 5 lat po operacji – jesteśmy zawsze do dyspozycji, poświęcamy czas na wyjaśnienie pytań i wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu z nami. U nas będziesz w dobrych rękach!

Gdzie znajduje się nasza klinika okulistyczna?

Klinika Horizon Medical Center, ul. Domaniewska 39A, Warszawa. Do dyspozycji naszych Pacjentów pozostają bezpłatne miejsca parkingowe. Zapraszamy do umawiania wizyt!