Telemedycyna - konsultacje online

Chcesz umówić się na konsultację? Potrzebujesz zasięgnąć profesjonalnej porady? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania lub wątpliwości związane z leczeniem wzroku. Zależy nam na zaufaniu i satysfakcji naszych Pacjentów, dlatego staramy się pozostawać z nimi w nieustannym kontakcie. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce, konsultacje odbywają się online.

Zapisz się na darmową konsultację

Twoje oczy zbadają doświadczeni specjaliści pod kierownictwem dr. med. univ. Victora Derhartuniana z Wiednia - europejskiego eksperta w dziedzinie laserowej korekcji wzroku. W zaleźności od Twoich wad wzroku, dobiorą oni odpowiednią metodę laserowej korekcji wzroku. Otrzymasz też odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości związane z Twoimi wadami wzroku oraz proponowanym zabiegiem.

Wypełnij formularz

Podaj numer telefonu. Zadzwonimy do Ciebie, by ustalić dogodny termin wizyty.

Możesz też do nas zadzwonić

+48 221 201 690
Odbieramy w godzinach 9:00 - 20:00

Zapisz się na badania

Wypełnij formularz

Możesz też do nas zadzwonić

+48 221 201 690
Odbieramy w godzinach 9:00 - 20:00

Zapisz się na zabieg

W SwissLaser kierujemy się najwyższymi standardami i pracujemy według niemieckich oraz szwajcarskich wytycznych – decydując się na leczenie w naszej klinice, zostajesz otoczony profesjonalną oraz kompleksową opieką. Zakres naszych usług obejmuje chirurgię refrakcyjną, leczenie zaćmy oraz stożka rogówki. Potwierdzeniem rzetelności pracy naszych lekarzy oraz zaufania ze strony naszych Pacjentów jest fakt, że szwajcarski oddział kliniki SwissLaser otrzymał liczne wyróżnienia, certyfikaty oraz nagrody.

Wypełnij formularz

Możesz też do nas zadzwonić

+48 221 201 690
Odbieramy w godzinach 9:00 - 20:00

Nasza lokalizacja

Nasza klinika okulistyczna znajduje się w doskonałej lokalizacji w pobliżu Galerii Mokotowskiej. Badanie możesz wykonać podczas zakupów!


SwissLaser (Horizon Plaza)
ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa

Umów wizytę