Pacjenci kliniki laserowej korekcji wzroku w Warszawie szczególnie cenią sobie wysokie standardy leczenia, które są wynikiem bogatego doświadczenia naszych specjalistów, zdobywanego przez lata w różnych częściach Europy. Nasi Pacjenci doceniają także kompleksowe podejście, którego mogą doświadczyć, poddając się oferowanym przez nas zabiegom. Osoby, które decydują się powierzyć nam zdrowie swoich oczu, mogą być pewne, że otrzymają dostęp do najnowszych technologii, fachowej wiedzy i profesjonalnej opieki.

adres:

SwissLaser (Horizon Plaza) ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa

telefon:

+48 221 201 690

Image module

Swiss Laser to nowoczesna chirurgia, na którą składa się niemiecka technologia, szwajcarska precyzja, europejskie standardy oraz polskie tradycje. Trudno wyobrazić sobie zatem lepsze miejsce, w którym bez obaw można poddać się tak zaawansowanemu leczeniu. Nasz zespół dba o to, by Pacjent zawsze czuł, że znajduje się w dobrych rękach! Jego zdrowie, bezpieczeństwo i satysfakcja stanowi dla nas największą wartość, dlatego robimy wszystko, by poprawić jakość jego życia.

Klinika laserowej korekcji wzroku Swiss Laser cieszy się szerokim uznaniem nie tylko ze strony Pacjentów, bowiem sukcesywnie zdobywa także uznanie wśród profesjonalistów z branży, o czym świadczyć mogą liczne nagrody oraz wyróżnienia. Od początku działalności naszej kliniki okulistycznej za priorytet stawiamy sobie najwyższą jakość usług, dlatego nieustannie dbamy o swój rozwój i poszerzamy swoją wiedzę. Dzięki temu jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją i zapewniamy naszym Pacjentom dostęp do najnowszych metod leczenia.

Największą nagrodą, a zarazem motywacją do stałego polepszania standardów w naszej klinice są opinie naszych Pacjentów, w których wyrażają swoją wdzięczność i dzielą się swoimi wrażeniami z przebiegu leczenia w SwissLaser. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami na naszej stronie!

Co o nas mówią Pacjenci?

ImageImageImageImageImageImageImage
Bardzo serdecznie polecam ta klinike - doktora wraz z cala zaloga, jak rowniez sama operacje! Ta operacja to cud 😉 Zaraz po operacji widzialam lepiej niz bez szkiel kontaktowych, jedynie co to lzawilam. Na drugi dzien widzialam juz w pelni wszystko. Nie mam zadnych efektow ubocznych. Doktor Derhartunian jest bardzo uprzejmy, kontaktowy, profesjonalny. To samo dotyczy sie calej zalogi - bylam bardzo mile zaskoczona okazywana mi troska. Czulam, ze zalezy im na moim dobrym samopoczuciu, za kazdym razem kiedy tam bylam. A sama operacja wykonywana jest swietnym szwajcarskim laserem, wiec mimo lekkiego strachu przed operacja, to wiedzialam, ze jestem "w dobrych rekach". Jesli ktos sie waha, czy poddac sie tej operacji, to zdecydowanie W TEJ KLINICE POLECAM!
Ewa Maria K.
Opinie z Wizytówki Google
Konsultacja u dr Victora Derhartuniana przed planowaną korekcją wzroku była absolutnie profesjonalna. Badanie i bardzo szczegółowy wywiad, po których uzyskałam informacje i odpowiedzi na moje pytania czy mogę poddać się zabiegowi były bardzo wyczerpujące. Dodatkowo klinika Horizon na Mokotowie w Warszawie, gdzie odbyła się wizyta wyposażona jest w nowoczesny sprzęt. Chciałabym bardzo podziękować.
Joanna J.
Opinie z Facebooka
Od momentu końca operacji nie mogę nacieszyć się jak dobrze widzę bez okularów. Zabieg (15 min) sam w sobie całkowicie bezbolesny. Podczas konsultacji u doktora Victora Derhartuniana pacjent dowiaduje się wszystkiego o swojej wadzie wzorku, jak i o laserowej korekcie w profesjonalny, prosty oraz przyjazny sposób. Doktor Derhartunian bazuje na najlepszych, niemieckich badaniach okulistycznych, dlatego młodzież po 18 roku życia, ze stabilną wadą, może przejść zabieg laserowej korekcji wzroku. Klinikę SWISSLASER polecam z całego serca!
Julia W.
Opinie z Wizytówki Google
Dr Derhartunian sprawił, że życie stało się piękniejsze 😉 jestem właśnie po zabiegu laserowej korekcji wzroku, zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Polecam wszystkim okularnikom ! Moje okulary już w koszu, cieszę się wyraźnym widzeniem.
Anna K.
Opinie z Facebooka
W dniu wczorajszym miałem wykonany zabieg laserowej korekcji wzroku (femtolasik) przez pana doktora Victora Derhartuniana w klinice SwissLaser. Podczas badania doktor w jasny i fachowy sposób wyjaśnił na czy polega ta metoda korekcji wzorku. Sam zabieg trwa kilkanaście minut a w trakcie operacji p. doktor dokładnie wszystko tłumaczy co robi. Po dzisiejszej kontroli w klinice wszystko bardzo dobrze, mogę normalnie funkcjonować, samochód też już prowadziłem :-). POLECAM!
Marcin W.
Opinie z Wizytówki Google
Cieszę się, że pojawiają się wreszcie w Warszawie. W październiku 2018 poddałam się laserowej korekcji wzroku metodą FEMTO-LASIK wraz z procedurą starczowzroczności w klinice w Wiedniu. Praktycznie 2 godziny po zabiegu już widziałam. Rewelacyjny sprzęt, którego szukałam – Schwind Amaris 1050 RS, doktor Derhartunian do zabiegu używał 2 laserów. Jestem bardzo zadowolona, po 35 latach pozbyłam się skutecznie okularów. Dziękuję i polecam. Na pewno Was odwiedzę w Warszawie
Joanna T.
Opinie z Facebooka
Konsultacja u dr Victora Derhartuniana przed planowaną korekcją wzroku była absolutnie profesjonalna. Badanie i bardzo szczegółowy wywiad, po których uzyskałam informacje i odpowiedzi na moje pytania czy mogę poddać się zabiegowi były bardzo wyczerpujące. Dodatkowo klinika Horizon na Mokotowie w Warszawie, gdzie odbyła się wizyta wyposażona jest w nowoczesny sprzęt. Chciałabym bardzo podziękować.
Joanna V.
Opinie z Wizytówki Google

Wszystkie opinie lub sugestie naszych Pacjentów są dla nas niezwykle ważne, ponieważ pomagają innym zaznajomić się z procedurą laserowej korekcji wzroku oraz zapoznać się z wrażeniami osób, które poddały się temu zabiegowi.

Twoja wizyta w klinice SwissLaser zakończyła się sukcesem?

Jesteś zadowolony z zabiegu, któremu się poddałeś? Zachęcamy Cię do podzielenia się swoimi doświadczeniami z pobytu w klinice SwissLaser z innymi Pacjentami. Zamieszczona przez Ciebie rekomendacja może przesądzić o tym, czy osoba kwalifikująca się do laserowej korekcji wzroku trafi do odpowiedniej placówki, w której zostanie otoczona opieką kompetentnego i odpowiednio wykwalifikowanego lekarza. Pomóż innym odnaleźć miejsce, w którym w bezpieczny i komfortowy sposób pozbędą się uciążliwej wady wzroku.

Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz najnowsze metody leczenia pozwoliły nam zdobyć grono zaufanych oraz wiernych Pacjentów. Poznaj ich historie i dowiedz się, dlaczego warto leczyć się w klinice SwissLaser!

Victor Derhartunian - ZnanyLekarz.pl