Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: 99% Pacjentów, którzy się z nami kontaktują, może poddać się leczeniu. W swojej pracy staramy się kierować profesjonalizmem i dobrem Pacjenta, dlatego jeśli Pacjent nie kwalifikuje się do zabiegu chirurgicznego, za każdym razem powiadamiamy go o tym i staramy się wskazać inne sposoby leczenia.

Zawsze jednak staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić mu lepszy wzrok i wyższy komfort życia.

Nie ma dwóch takich samych oczu. Naszym zasadniczym celem jest zatem jak precyzyjne określenie wady wzroku. Już podczas pierwszego badania okulistycznego stosujemy wyłącznie nowoczesne technologie, a cały proces przebiega z pomocą wysoko wykwalifikowanego personelu.

adres:

SwissLaser (Horizon Plaza) ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa

telefon:

+48 221 201 690

Image module

Istnieją różne metody chirurgicznej korekcji wad wzroku. Niestety nie każdy z Pacjentów może poddać się klasycznemu zabiegowi laserem – oferujemy jednak Państwu alternatywne metody, które gwarantują równie skuteczny efekt. Jedną z nich jest wszczepienie soczewki, która może być także stosowana w przypadku silniejszych wad wzroku lub zbyt cienkiej i nieregularnej rogówki.

Aby poddać się operacji oczu należy:

  • mieć co najmniej 18 lat,
  • posiadać stabilną wadę wzroku (tzn. od co najmniej roku),
  • nie cierpieć na żadne schorzenia oczu,
  • być w dobrym stanie zdrowotnym.

Jeśli Pacjent spełnia powyższe kryteria, z reguły kwalifikuje się do zabiegu laserem. Ostateczna decyzja zapada podczas konsultacji i badania wstępnego – wtedy też możemy określić, która metoda zabiegu będzie dla Pacjenta optymalna.

W zależności od konkretnej wady wzroku, zalecane są następujące metody:

Laserowa korekcja wzroku w krótkowzroczności:

Laserowa korekcja wzroku w dalekowzroczności:

Laserowa korekcja wzroku w astygmatyzmie:

Laserowa korekcja wzroku w starczowzroczności: